Punainen Risti Ensiapu vahvistaa loppuvuoden aikana sertifioitujen ensiapukoulutusten Ensiaputodistus.fi -markkinapaikan näkyvyyttä ja toiminnallisuuksia merkittävästi. Samassa yhteydessä kaikille kumppaniorganisaatioille tarjotaan mahdollisuutta päästä esille sivustolla nk. ”kumppanikortin” myötä. Palvelu on vapaaehtoinen ja maksuton.

Mikäli haluat organisaatiokortin esille ensiaputodistus.fi -sivulla, toimi näin:

  1. Täytä tämä lomake niillä tiedoilla, joita toivot ensiaputodistus.fi -sivuilla näkyvän.
  2. Mikäli myyt SPR Hätäensiapukurssi 4t, verkkokoulutusta, laita viimeiseen kohtaan linkki omille verkkosivuillesi sille sivulle, josta ostaminen onnistuu.

Ensimmäinen versio kumppaniesittelystä julkaistaan viikolla 42. Visuaalisuutta ja toiminnallisuuksia kehitetään loppuvuoden aikana. Kumppaniesittely muodostetaan lomakkeen täyttöjärjestyksessä, täytäthän tietosi mahdollisimman pian.